کاربر:Sosha

از ویکی فارسی اوبونتو
نسخهٔ تاریخ ‏۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ساعت ۱۷:۵۵ توسط Farooghkarimizadeh (بحث | مشارکت‌ها)
(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)
پرش به: ناوبری، جستجو

من سوشا متولد ۹۶ میلادی و ۷۵ شمسی هستم. در رشته رایانه تحصیل می‌کنم و همیشه از کودکی رایانه رو دوست داشتم و علاقه داشتم دانشم رو بطور آزاد در اختیار دوستانم یا کسانی که علاقه‌مند هستن بذارم. برای همین وبلاگی دارم به اسم نوشته های یک دوستدار گنو/لینوکس و توش سعی می کنم از هر چیزی که یاد میگیرم و جالبه بنویسم و بطور آزاد در اختیار مردم بذارم. توی انجمن اوبونتو عضو هستم و بشدت سعی می کنم فعال باشم و به سوالات پاسخ بدم... همینطور در تلگرام که معمولا کل روزمو توش مشغولم هم به سوالات دوستان سعی می کنم پاسخ بدم. پس منو به راحتی میشه توی انجمن یا گروه تلگرام اوبونتو ایران پیدا کنید!

مدت زیادی نیست که با فلسفه گنو و اوبونتو آشنا شدم اما توی همین مدت به شدت سعی کردم چیزای جدید یاد بگیرم و عاشق این فلسفه آزادی شدم، البته از قبل عاشق این کار بودم اما نمی دونستم که همچین تفکر و فلسفه‌ای وجود داره، موقعی که فهمیدم همچین چیزی هست، به شدت دنبالش کردم و به اطرافیانم هم توضیح دادم در موردش.

یکی از کار‌هایی که من توش مشارکت دارم گسترش تراکتور هست که شروعش با من بود و بقیه دوستان ادامش دادن و الان میشه این اسکریپت که کارش راحت‌تر کردن نصب و پیکربندی تور هست رو در گیت‌هاب اوبونتو ایران پیدا کنید و استفاده کنید :)

در حال حاضر سعی دارم لاگ شهرمو مجددا فعال کنم.

بطور خلاصه من یک حامی شدید نرم افزار آزاد و فلسفه گنو هستم :)