کاربر:Arkidie: تفاوت بین نسخه‌ها

از ویکی فارسی اوبونتو
پرش به: ناوبری، جستجو
جز (انتقاد)
سطر ۱: سطر ۱:
آرکیدی هستم یک گیک!!! بیکار که در تلاش هست تا با الکترونیک،برنامه نویسی سطح پایین(اسمبلی،سی،اسمبلی+سی) و مدار منطقی خودش رو سرگرم کنه!
+
== درباره آرکیدی ==
از کرنل لینوکس-لیبره استفاده می کنم چون معتقدم لینوکس اصلن چیز درستی نیست و به طور کلی نرم افزاری غیر آزاد هست که قسمت های آزاد زیادی داره و
 
همچنین از لینوس و سیاست های اون بدم میاد؛برای همین از لینوکس-لیبره تمامن آزاد استفاده می کنم.
 
سال های استفاده‌ی من از یونیکس هم برمی گرده به دوران طفولیت(!!!)‌و اولین سیستم عاملم BSD بوده.
 
با این که خودمم باورم نمیشه اما از سال ۸۹/۹۰ تا الان دارم توی اینترنت فعالیت می کنم و خودم رو کرم اینترنت می دونم:)
 
توزیع مورد علاقم هم اوبونتو هست و به طبعش تریسکل اما در کل روی توزیع خاصی متمرکز نیستم.
 
از فایرفاکس،تور+ای‌تو‌پی+vpn،ماته/گنوم هم به عنوان نرم افزار های روزمره ام استفاده می کنم.
 
از هوش مصنوعی (به شکل فیلم فراماشینی !!!) هم بدم میاد اما معتقدم با هوش مصنوعی میشه شغل های *** مثل پزشکی رو کلن نابود کرد!
 
  
 +
آرکیدی هستم یک گیک(!!!) بیکار که در تلاش هست تا با الکترونیک،برنامه نویسی سطح پایین(اسمبلی،سی،اسمبلی+سی) و مدار منطقی خودش رو سرگرم کنه! از کرنل لینوکس-لیبره استفاده می کنم چون معتقدم لینوکس اصلن چیز درستی نیست و به طور کلی نرم افزاری غیر آزاد هست که قسمت های آزاد زیادی داره و همچنین از لینوس و سیاست های اون بدم میاد؛برای همین از لینوکس-لیبره تمامن آزاد استفاده می کنم. سال های استفاده‌ی من از یونیکس هم برمی گرده به دوران طفولیت(!!!)‌و اولین سیستم عاملم BSD بوده. با این که خودمم باورم نمیشه اما از سال ۸۹/۹۰ تا الان دارم توی اینترنت فعالیت می کنم و خودم رو کرم اینترنت می دونم:) توزیع مورد علاقم هم اوبونتو هست و به طبعش تریسکل اما در کل روی توزیع خاصی متمرکز نیستم. از فایرفاکس،تور+ای‌تو‌پی+vpn،ماته/گنوم هم به عنوان نرم افزار های روزمره ام استفاده می کنم. از هوش مصنوعی (به شکل فیلم فراماشینی !!!) هم بدم میاد اما معتقدم با هوش مصنوعی میشه شغل های نچندان جالبی مثل پزشکی رو کلن نابود کرد!
  
 
== انتقاد  ==
 
== انتقاد  ==
 
اگر از فعالیت من و یا هر چیز دیگه ای نقدی دارید می تونید توی صفحه بحث من مطرح کنید تا برسی کنم.
 
اگر از فعالیت من و یا هر چیز دیگه ای نقدی دارید می تونید توی صفحه بحث من مطرح کنید تا برسی کنم.

نسخهٔ ‏۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ساعت ۲۲:۴۸

درباره آرکیدی

آرکیدی هستم یک گیک(!!!) بیکار که در تلاش هست تا با الکترونیک،برنامه نویسی سطح پایین(اسمبلی،سی،اسمبلی+سی) و مدار منطقی خودش رو سرگرم کنه! از کرنل لینوکس-لیبره استفاده می کنم چون معتقدم لینوکس اصلن چیز درستی نیست و به طور کلی نرم افزاری غیر آزاد هست که قسمت های آزاد زیادی داره و همچنین از لینوس و سیاست های اون بدم میاد؛برای همین از لینوکس-لیبره تمامن آزاد استفاده می کنم. سال های استفاده‌ی من از یونیکس هم برمی گرده به دوران طفولیت(!!!)‌و اولین سیستم عاملم BSD بوده. با این که خودمم باورم نمیشه اما از سال ۸۹/۹۰ تا الان دارم توی اینترنت فعالیت می کنم و خودم رو کرم اینترنت می دونم:) توزیع مورد علاقم هم اوبونتو هست و به طبعش تریسکل اما در کل روی توزیع خاصی متمرکز نیستم. از فایرفاکس،تور+ای‌تو‌پی+vpn،ماته/گنوم هم به عنوان نرم افزار های روزمره ام استفاده می کنم. از هوش مصنوعی (به شکل فیلم فراماشینی !!!) هم بدم میاد اما معتقدم با هوش مصنوعی میشه شغل های نچندان جالبی مثل پزشکی رو کلن نابود کرد!

انتقاد

اگر از فعالیت من و یا هر چیز دیگه ای نقدی دارید می تونید توی صفحه بحث من مطرح کنید تا برسی کنم.